14 серпня 2014 р.

Консультаційне управління digital-портфелем

«Весь сенс у тому, щоб звести все до однієї цифри. Використовуючи статистику по нашому методу, ми побачимо цінність гравців, яку більше ніхто не бачить»


ОПТИМАЛЬНИЙ
10 500місяць
ПРОФЕСІЙНИЙ
26 900місяць

Консультаційний управління digital-портфелем NOETIKOS

Консультаційне управління digital-портфелем

Під даною послугою NOETIKOS передбачає консультаційне управління digital-портфелем клієнта.

Кожен клієнт, який звернувся в NOETIKOS, отримує особистого проектного консультанта з яким він завжди може обговорити перспективи тих чи інших проектів, а також стан digital-портфеля компанії в цілому.

Ця послуга цікава компаніям, які вже мають команду in-house для роботи над проектами, але в пошуку свіжого погляду, різнобічного досвіду, ідей та інноваційних стратегій з незалежною оцінкою ситуації.

В результаті, розробляється digital-стратегія на будь-який термін. В рамках торгової системи клієнт працює спільно з особистим консультантом, який на протокольній основі робочих зустрічей розробляє, доповнює або коригує інвестиційний портфель.

Радник веде особистий рахунок digital-портфеля клієнта і завжди готовий підготувати аналітичну довідку по цікавого проекту.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Після узгодження всіх договірних питань, проводиться аналіз медіа-плану, упаковки повідомлення і каналів трансляції формується резерв і формується стратегічні і тактичні плани. Після затвердження результатів проводиться налагодження роботи підрядників.
Головна Послуги Консультаційне управління
Tags : ,

Follow us

Follow.NOETIKOS

Contact Info

Зв'язок з нами

Дізнайтеся вартість підтримки вашого проекту

Або заповніть бриф на замовлення послуг

Заповнити бриф
×