21 червня 2015 р.

Онлайн-радник digital-портфеля

Онлайн-радник

Онлайн-радник в медіа-менеджменті (Медіапланування інформаційних, рекламних та PR кампаній) - від 7 500 грн. на місяць:

ОПТИМАЛЬНИЙ
7 500місяць
ПРОФЕСІЙНИЙ
18 600місяць

Онлайн-радник

Персонал підтримки вчасно сповістить Вас і направить відповідні рахунки в фінансову службу Вашої компанії.

Системне і уважне ставлення до Вашого онлайн-представництва дозволить контролювати всі зміни на сайті. Для цих цілей все зміни, налаштування і тестування проводяться на спеціальному тестовому сайті, не доступному пошуковим серверам і клієнтам. Створення резервних копій (або Бекап від англ. Backup) дозволяє в мінімальні терміни відновити працездатність веб-сайту, здійснюється на окремому сервері.

Постійна робота над захистом серверного програмного забезпечення виключає перехоплення управління особливо в розпал рекламної кампанії Вашої продукції.

Підключення системи статистики та моніторингу дозволяють стежити і розподіляти навантаження на серверні ресурси таким чином, щоб сайт був доступний кожному охочому.

Своєчасний аудит дозволить зробити Ваш сайт актуальним для нових мобільних пристроїв — все більш популярних серед інтернет-користувачів.

Єдина служба підтримки, консультація і спілкування російською та українською мовами, оплата в національній валюті, реальний офіс роблять наш сервіс зручним для тих, хто прагне до системного обслуговування для стійкого процвітання.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

За дзвоником +380(93) 667 0003 або за листом support@noetikos.com.ua ваше завдання оцінюється, узгоджується, виконується і представляється на тестовому сервері. Після затвердження результатів зміни переносяться на публічний сервер.


Безперебійна робота веб-сайтів забезпечується в режимі OnLine24 години на добу, 7 днів в тиждень і 12 місяців на рік.


Для цього ми використовуємо найпотужніші технічні ресурси власних серверних потужностей , а також інтелектуальні ресурси групи фахівців, інженерів щодня вирішують завдання: www, IT, графічний та веб-дизайн, програмування, верстка, написання і корекція текстових матеріалів для клієнтів NOETIKOS GROUP.

Головна Послуги Онлайн-радник

Tags :

Немає коментарів:

Опублікувати коментар

Follow us

Follow.NOETIKOS

Contact Info

Зв'язок з нами

Дізнайтеся вартість підтримки вашого проекту

Або заповніть бриф на замовлення послуг

Заповнити бриф
×